O Nas

Sklep internetowy "Scottish House" powstał z pasji. Nasza firma zajmuje się głównie sprzedaża najwyższej jakości whisky szkockiej Single Malt i Blend oraz win z całego świata.

Co najważniejsze naszych produktów nie spotkają Państwo w innych sklepach w Polsce. Asortyment jest wyjątkowy, zarówno dla uciechy podniebienia klientów, nas pracowników jak i szczęśliwców, których miejmy nadzieje obdarzą Państwo oryginalnymi i niespotykanymi nigdzie indziej w Polsce prezentami.  Z chęcią pomożemy dobrać trunek do Państwa indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że powiedzą Państwo jakie mają upodobania, wystarczy, że choć troszkę się określą my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w wyborze odpowiedniego alkoholu. Służymy również pomocą jeśli chodzi o pakowanie prezentów, oczywiście będzie ono gratisowe.

Ponadto nasz serwis wzbogacony jest o:
-historię trunków, procesy tworzenia
-ciekawostki o alkoholach, legendy z nimi związane
-słowniczki z tym jak czytać etykietki win i i whisky
-przepisy na pyszne sprawdzone drinki
-rady jak pić przykładowo koniak (cognac) czy tequilę
-sposoby serwowania standardowe jak i udziwnione.


Przy whisky informacje o gorzelniach, historie gorzelni. Serdecznie zapraszam Państwa do poczytania o niezwykłych trunkach u nas dostępnych, gdyż na prawdę wiele można się w naszym serwisie dowiedzieć!

Zapraszamy do zapoznania się, z naszą ofertą, a przed ewentualnym zakupem z regulaminem firmy, którego przeczytanie jest niezbędne, aby dowiedzieć się wszystkich ważnych informacjach o zakupie, przesyłce i dostarczeniu jej.

Oczywiście widnieją w nim także informacje, które Państwa bardzo interesują to jest wiadomości o kartach stałego klienta, zniżkach i gratisach, które mogą Państwu przysługiwać.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!:)